Ogłoszenia parafialne 10.02.2019

Od niedzieli 10.03 (a więc za miesiąc) nastąpi zmiana godzin odprawianych niedzielnych Mszy Świętych:
kaplica- 08.00, 11.30,13.00, 18.00
Jamno- 10.00

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które złożyliście na tacę budowlaną.

2. Jutro, 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji podczas Mszy Świętej o godzinie 16.30 w Jamnie i 18.00 w kaplicy wszystkim chorym z naszej parafii zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Proszę o tych Mszach Świętych powiadomić wszystkich chorych oraz jeśli to możliwe proszę, także o pomóc chorym w dotarciu na Mszę Święta. Proszę by osoby przystępujące do tego sakramentu miały ze sobą kartkę ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i datą urodzenia.

3. Spotkanie grupy synodalnej odbędzie się we wtorek o godzinie 18.00 w kaplicy. Zapraszamy

4. W środę Msza Święta wieczorna o godzinie 18.00 jest odprawiana tylko w Jamnie. Przed mszą o godzinie 17.30 będzie odmawiany różaniec. Po Mszy Świętej jest nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. W środy nie będzie wieczornej mszy świętej w kaplicy na osiedlu. Dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłą środę modlili się w Jamnie, było nas 56 osób.

5. Odwiedziny chorych będą w sobotę 16.02 od godziny 09.00

6. Trwa pierwszy etap budowy naszego kościoła parafialnego. Został już wytyczony kościół oraz został usunięty humus. Bardzo proszę o modlitwę w intencji budowy kościoła.

7. Pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.