Ogłoszenia parafialne 03.02.2019

Dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży rozpoczął się czas zimowego wypoczynku. Starajmy się mądrze zaplanować i wykorzystać ten czas. Wszystkim wypoczywającym życzymy bezpiecznego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę Msza Święta wieczorna o godzinie 18.00 będzie odprawiana tylko w Jamnie. Przed mszą o godzinie 17.30 będzie odmawiany różaniec ,a po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. W środy nie będzie wieczornej mszy świętej w kaplicy na osiedlu. Dziękuję wszystkim,którzy w ubiegłą środę modlili się w Jamnie, było nas 76.

3. Odwiedziny chorych będą 16.02 od godziny 09.00

4. Za tydzień będzie zbierana taca budowlana.

5. Trwa pierwszy etap budowy naszego kościoła parafialnego. Został już wytyczony kościół oraz częściowo został usunięty humus. Bardzo proszę o modlitwę w intencji budowy kościoła.

6. Pamiętajmy o czytaniu prasy katolickiej. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.