Ogłoszenia parafialne 7.07.2024

Przez okres wakacji nie będzie w kościele parafialnym Mszy Świętej o godzinie 13.00. W zamian, we wszystkie soboty wakacji Msza Święta o godzinie 18.00 będzie odprawiana z formularza niedzielnego.

1. W imieniu ks. Dariusza Białkowskiego, który od ośmiu lat pracuje w Turcji w Izmirze bardzo dziękuję za ofiary na pomoc w zbudowaniu salki katechetycznej. Zebraliśmy prawie 10 tys. zł.
2. Dzisiaj 07.07.2024 od godziny 10.00 rozpoczął się VII Dzień Kultury dla Góry. W programie mnóstwo wspaniałych zabaw, koncerty, a o godzinie 12.00 uroczysta msza święta za wszystkich przyjaciół Sanktuarium na Górze Chełmskiej. Gorąco zapraszamy.
3. W dniu dzisiejszym zmiana tajemnic różańcowych, intencja na ten miesiąc: Modlitwa za wszystkich wyjeżdżających w czasie wakacji.
4. W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na tacę budowalną.
5. 17.07 (środa) o godz. 19.00 koncert organowy – gościem Pan Józef Skrzek.
6. Zachęcam do codziennego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00. A więc gdziekolwiek odpoczywacie łączmy się we wspólnej modlitwie o godzinie 20.00.
7. Zapraszam wszystkich do uczestniczenia w mszach świętych w dni powszednie.
8. Zachęcam do zamawiania intencji oraz do zabierania i czytania Gościa Niedzielnego.
9. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 7.07.2024