Ogłoszenia parafialne 30.06.2024

Przez okres wakacji nie będzie w kościele parafialnym Mszy Świętej o godzinie 13.00. W zamian, we wszystkie soboty wakacji Msza Święta o godzinie 18.00 będzie odprawiana z formularza niedzielnego.

1. Gościmy dzisiaj wśród nas ks. Dariusza Białkowskiego, który od ośmiu lat pracuje w Turcji w Izmirze. Po mszach świętych ks. Darek będzie zbierał ofiary na budowę salki katechetycznej, w której by mógł głosić Ewangelię chrześcijanom mieszkającym w tym muzułmańskim kraju. Bóg zapłać za Wasze dobre serca.
2. W środę nie będzie mszy świętej w Jamnie.
3. W przyszłą niedzielę 07.07.2024 od godziny 10.00 rozpocznie się VII Dzień Kultury dla Góry. W programie mnóstwo wspaniałych zabaw, koncerty, a o godzinie 12.00 uroczysta msza święta za wszystkich przyjaciół Sanktuarium na Górze Chełmskiej. Gorąco zapraszamy.
4. Chciałbym, żebyśmy na okres wakacji wrócili do codziennego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00. A więc gdziekolwiek odpoczywacie łączmy się we wspólnej modlitwie o godzinie 20.00. Zachęcam, także wszystkich, do uczestniczenia w mszach świętych w dni powszednie.
5. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.
6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Na koniec ogłoszeń zostawiłem podziękowania za to w jaki sposób mnie kochacie! We wtorek obchodziłem 54 urodziny. Przeżywam to bardzo, że pomimo wakacji i tego, że wielu z nas odpoczywa na całym świecie dotarło do mnie kilkaset życzeń i zapewnień o pamięci modlitewnej. Za każde dobro, za każde wypowiedziane dobre słowo, za każdą modlitwę, za miłość, której otrzymałem nieopisane ilości bardzo Wam dziękuję. Bardzo dziękuję za zamówioną mszę świętą, za zorganizowanie wspaniałej biesiady. I jeszcze za to, że tyłu z Was uchyliłoby dla mnie kawałka nieba, żebym tylko był szczęśliwy. Niech Bóg Wam błogosławi i nigdy o Was nie zapomni.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 30.06.2024


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje