Ogłoszenia parafialne 16.06.2024

W związku ze zbliżającymi się wakacjami chciałbym ogłosić, że od przyszłej niedzieli 23.06 do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kościele parafialnym. W zamian będzie Msza Święta niedzielna we wszystkie soboty wakacji o godzinie 18.00. (również w przyszłą sobotę)

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w dni powszednie po wieczornej mszy świętej.
2. We wtorek 18.06 od godziny 16.00-17.00 w Sanktuarium na Górze Chełmskiej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu dla naszych Wspólnoty Matki Bożej Pielgrzymującej. Serdecznie zapraszamy.
3. Pożegnanie ks. Grzegorza odbędzie się w czwartek 22.06. Zaplanujcie tak czas, żebyśmy wszyscy byli w tym dniu na modlitwie o błogosławieństwo dla Niego w nowej parafii.
4. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego oraz do zamawiania intencji mszalnych.
5. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Rada Osiedla Unii Europejskiej zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne powitanie wakacji. Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2024r. na Orlika przy ul. Holenderskiej
O godzinie 17.00 Fundacja „JUŻ WIEM” poprowadzi grę terenową pt. „Jak uwolnić zająca bzika” Ta gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-12 lat. W ciągu 2 godz. dzieci będą miały aż 8 zadań do wykonania opartych na zagadkach i łamigłówkach matematycznymi, na pracach plastycznych, zadaniach ruchowych i sprawnościowych, a przede wszystkim na współpracy zespołowej. Zapisy na grę poprzez stronę internetową www.fundacjajuzwiem.pl lub na e-maila: biuro@fundacjajuzwiem.pl
O godz. 20 zapraszamy dzieci na orlik na seans filmowy, a o godz. 22. zapraszamy dorosłych na seans filmowy. Proszę zabrać kocyk lub leżaczek i co kto lubi. Więcej informacji na profilu Rady Osiedla na facebook. Serdecznie zapraszamy i prosimy „módlcie się o dobrą pogodę”

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 16.06.2024


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje