Ogłoszenia parafialne 12.05.2024

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
Rozpoczynamy trzeci tydzień maja. W naszej parafii nabożeństwa majowe odprawiamy, w dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Dzisiaj zbierana jest taca budowlana. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia projektu wystroju wnętrza naszego kościoła oraz kaplicy wiecznej adoracji.
2. We wtorek 14.05 o godzinie 18.40 na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Bożym Ciałem. Zapraszam wszystkich.
3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w wyjątkowo w czwartek 16.05 o godzinie 18.30. W tym dniu ostatecznie zamkniemy listę bierzmowanych. Obecność obowiązkowa. Na to spotkanie zapraszam również rodziców młodzieży.
4. W piątek 17.05 podczas mszy świętej o godzinie 18.00 będziemy przeżywali 27 rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza oraz 11 rocznicę ks. Grzegorza. Po tej mszy świętej odbędzie się koncert zespołu Exodus z Piły oraz spotkanie dla wszystkich przy kawie i ciastku w naszej dawnej kaplicy.
5. Rocznica Komunii Świętej dla dzieci, które przystępowały do Pierwszej Komunii Świętej w ubiegłym roku zostanie odprawiona w niedzielę 02.06 o godzinie 13.00 w kościele parafialnym. Próba przed tą uroczystością odbędzie się 25.05 o godzinie 11.00
6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 12.05.2024


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje