Ogłoszenia parafialne 17.09.2023

Dzisiaj w Skrzatuszu przeżywamy odpust diecezjalny. Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem bpa bydgoskiego Krzysztofa Wlodarczyka rozpocznie się o godzinie 12.00

1. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na dalsze prace przy naszych świątyniach. Zebraliśmy 4506,05 zł, SE, 5€. Bóg zapłać za Wasze dobre serca.
2. Po spotkaniu z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej okazało się, że w tym roku do pierwszej komunii w naszej parafii zgłosiło się tylko trzynaścioro dzieci!!!!!!. Jeśli są rodziny, które z różnych powodów nie zgłosiły jeszcze swojego dziecka do przygotowania, bardzo proszę, aby to zrobiły jak najszybciej. Termin ostateczny do zgłaszania dzieci to niedziela 15 października.
3. Mam dla Was smutną informację dotyczącą mojego zdrowia. Niestety po ostatnich badaniach okazało się, że mój nowotwór znowu mnie zaatakował. Pojawiły się trzy nowe przerzuty na wątrobie oraz trzy na kręgosłupie. Obecnie jestem w klinice w Warszawie gdzie mają zadecydować jaki jest mój dalszy los. Bardzo proszę o modlitwę.
4. Spotkanie biblijne odbędzie się na plebanii w poniedziałek o godzinie 18.30.
5. EREM ma swoje spotkanie o godzinie 10.00 w sobotę na plebanii.
6. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.
7. W najbliższym czasie jest bardzo dużo wolnych intencji mszalnych. Bardzo Was proszę obmadlajcie swoje życie i zamawiajcie msze święte.
8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 17.09.2023


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje