Ogłoszenia parafialne 10.09.2023

Dzisiaj o godz. 10:00, w Markowej k. Przemyśla odbywa się uroczystość beatyfikacji Rodziny Ulmów. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia w kinach filmu „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”

1. Poświęcenie tornistrów dla dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny odbędzie się dzisiaj pod- czas mszy świętej o godzinie 10.00 w Jamnic i 13.00 w kościele parafialnym.
2. Dzisiaj o godzinie 19.00 w kościele parafialnym przeżywać będziemy Adorację Najświętszego Sakramentu. Uwierzyć Nadziei.
3. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na dalsze prace przy naszych świątyniach. Dzisiaj po mszach świętych możemy złożyć do puszek ofiarę na sanktuarium w Skrzatuszu. Bóg zapłać za Wasze dobre serca.
4. Spotkanie z rodzicami dzieci w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej odbędzie się w poniedziałek 11.09 o godzinie 18.45. Spotkanie biblijne odbędzie się w poniedziałek na plebanii.
5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas ósmych do zakrystii, żeby odebrali deklaracje. Spotkanie rodziców i młodzieży z klas ósmych odbędzie się w kościele parafialnym w czwartek o godzinie 18.45
6. Msza święta w intencji wszystkich, którzy byli zaangażowani w tegoroczny Dzień Dziękczynienia zostanie odprawiona w czwartek o godzinie 18.00 w kościele parafialnym.
7. W przyszłą niedzielę w Skrzatuszu przeżywać będziemy odpust diecezjalny. Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem bpa bydgoskiego Krzysztofa Włodarczyka rozpocznie się o godzinie 12.00
8. Poświęcenie tornistrów dla dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 13.00.
9. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Przed drzwiami kościoła jest możliwości kupienia pięknych Skrzetuskich dewocjonaliów.
10. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Ogłoszenia parafialne z Mszy Świętej w Jamnie, 10.09.2023


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje