Ogłoszenia parafialne 26.03.2023

Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu. Pamiętajmy o naszej przyjaźni z Bogiem. Przez cały okres Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne: Droga Krzyżowa odprawiana w piątki o godz. 17.00 w Jamnie o godz. 18.30 w kościele parafialnym oraz Gorzkie Żale odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30 w kościele parafialnym.

1. Dzisiaj po mszach świętych zbierane są do puszek ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na Święta Wielkanocne.
2. Spotkanie biblijne odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18.30 na plebanii 3. Spotkanie ministrantów młodszych i starszych z osiedla Unii Europejskiej odbędzie się w czwartek o godzinie 18.30.
3. Spotkanie dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Obecność wszystkich dzieci jest obowiązkowa!!!
4. Spotkanie szkoły gitary w sobotę o godzinie 12.00
5. Spotkanie Wspólnoty EREM w sobotę o godzinie 15.00 na plebanii.
6. Próba śpiewu scholi dziecięcej w sobotę o godzinie 16.30
7. Spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy swym śpiewem chcą ubogacić Triduum Paschalne odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w salce na plebanii.
8. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Przed kościołami w Jamnie i Osiedlu Unii Europejskiej będą sprzedawane palmy przygotowane przez naszą wspólnotę parafialną. Osoby, które mogą ofiarować gałązki bukszpanu, bazie oraz inne elementy potrzebne do robienia palm proszone są o przyniesienie ich na plebanie w tym tygodniu. W środę na plebanii od godziny 16.00 będą robione palmy. Zapraszamy chętnych do pomocy. Proszę wziąć ze sobą nożyczki. Bardzo proszę o pomoc.
9. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będzie można kupić żonkile w związku z akcją Pola Nadziei. Zysk przeznaczony jest na koszalińskie hospicjum.
10. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.