Ogłoszenia parafialne 19.03.2023

Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje wielkopostne. Witamy wśród nas ks. Gracjana Ostrowskiego. Zapraszamy na Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi codziennie od niedzieli do środy. W dni powszednie msze święte będą odprawiane: Jamno o godzinie 17.00, w kościele parafialnym o godzinie 09.00 i 18.30. Spowiedź święta będzie każdego dnia 30 minut przed każdą Mszą Świętą. Proszę Was abyście pamiętali o modlitwie w intencji ks. Rekolekcjonisty. Podczas każdej mszy rekolekcyjnej będziemy zbierali ofiary na rzecz ks. Rekolekcjonisty.

1. Zapraszamy na Gorzkie Żale dzisiaj o godzinie 17.30 w kościele parafialnym.
2. Dzisiaj po mszach świętych zbierane są do puszek ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na Święta Wielkanocne.
3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątek o godz. 17.00 w Jamnie i o godz. 18.30 w kościele parafialnym. W piątek zapraszam również do udziału w ekstremalnej drodze krzyżowej.
Rozpoczęciem tego wydarzenia będzie Eucharystia o godzinie 17.00 w katedrze.
4. Spotkanie dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Obecność wszystkich dzieci jest obowiązkowa!!!
5. Spotkanie szkoły gitary w sobotę o godzinie 12.00.
6. Spotkanie Wspólnoty EREM w sobotę o godzinie 15.00 na plebanii.
7. Próba śpiewu scholi dziecięcej w sobotę o godzinie 16.30
8. Spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy swym śpiewem chcą ubogacić Triduum Paschalne odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w salce na plebanii.
9. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na tacę budowlaną 5431,04 zł oraz 10€. Bóg zapłać.
10. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.
11. W czasie rekolekcji są wolne intencje. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.