Ogłoszenia parafialne 12.03.2023

Od 4 Niedzieli Wielkiego Postu rozpoczynamy Rekolekcje parafialne znajdźmy czas na duchowe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych. Rekolekcje poprowadzi ks. Gracjan Ostrowski.

1. W tygodniu Mszę św. w Kościele sprawowane są o godz. 18.00 oprócz środy, w tym dniu Msza św. jest w Jamnie o godz. 18.00.
2. W Piątek zapraszamy na Drogę krzyżową: w Jamnie na godz. 17.00 a w parafii na godz. 18.30. Szczególnie prosimy o uczestnictwo dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentów.
3. W sobotę 18.03 spotkania mają:
– DZIECI przygotowujące się do komunii św. o godz. 11.00 w kościele parafialnym
– GITARY o godz. 12.00 w salce na plebani oraz ERM o godz. 15.00
– SCHOLA o godz. 16.30 w kościele
4. W przyszłą niedzielę odbędzie się próba chóru na Triduum Paschalne o godz. 19.00 w salce na plebanii. Zapraszamy wszystkich chętnych.
5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego oraz do ofiar na kwiaty do Bożego Grobu które zbierane będą przy wyjściu z Kościoła.
6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy owocnego czasu przemiany serca i przylgnięcia do Boga.