Ogłoszenia parafialne 05.03.2023

Okres Wielkiego Postu to czas nawrócenia i pokuty. Zapraszam do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych: w Drodze Krzyżowej odprawianej w piątki o godz. 17.00 w Jamnic i 18.30 w kościele parafialnym. Gorzkie Żale odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30 w kościele parafialnym. Na Drogi Krzyżowe zapraszam dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

1. W PONIEDZIAŁEK 6.03. – Katecheza Biblijna g.18.30 w salce na plebanii
2. Piątek 10.03. Droga krzyżowa dla całej parafii, szczególnie dla dzieci i młodzieży: w Jamnie o g. 17.00, a w kościele po Mszy św. o g. 18.30
Zapraszamy młodzież na swoje spotkanie z klas 1 szkół średnich na g. 18.00 i po drodze krzyżowej na spotkanie formacyjne.
3. SOBOTA 11.10.
DZIECI przygotowujące sie do Komuni Św. spotkanie g. 11.00 w Kościele
Gitary g. 12.00; ERM g. 15.00; schola g. 16.30
4. W parafii Ducha Świętego organizujemy Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych. Kurs zostanie przeprowadzony od 6 marca do 29 maja. Spotkania będą się odbywały w poniedziałki o godzinie 19.00 w Szkole Katolickiej.
5. Zapraszamy drogich parafian do wzięcia udziału od 4 Nd wielkiego postu w rekolekcjach parafialnych, poprowadzi je ks. Gracjan Ostrowski. Módlmy się o owocny czas dla naszej wspólnoty.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego oraz do ofiar na kwiaty do Bożego Grobu które zbierane będą przy wyjściu z Kościoła.
7. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzymy owocnego czasu przemiany serca i przylgnięcia do Boga.

Intencja papieska ŻR: za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.
Intencja diecezjalna ŻR na marzec: za odprawiających i prowadzących rekolekcje wielkopostne, o owoce nawrócenia i przylgnięcia do Boga