Ogłoszenia parafialne 26.02.2023

Okres Wielkiego Postu to czas nawrócenia i pokuty. Zapraszam do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych: w Drodze Krzyżowej odprawianej w piątki o godz. 17.00 w Jamnic i 18.30 w kościele parafialnym. Gorzkie Żale odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30 w kościele parafialnym. Na Drogi Krzyżowe zapraszam dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

1. Spotkanie biblijne odbędzie się jutro o godzinie 18.30 na plebanii. Zapraszamy.
2. W środę, w Jamnie zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadrony Męskiego.
3. Spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi w sobotę nie odbędzie się.
4. Spotkanie Wspólnoty EREM w sobotę o godzinie 15.00 na plebanii.
5. Próba śpiewu scholi dziecięcej w sobotę o godzinie 16.30 w kościele parafialnym.
6. Odwiedziny chorych w sobotę od godziny 8.00.
7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 3595, 13 zł oraz 10€ dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
9. W parafii Ducha Świętego organizujemy Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych. Kurs zostanie przeprowadzony od 6 marca do 29 maja. Spotkania będą się odbywały w poniedziałki o godzinie 19.00 w Szkole Katolickiej.
10. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczysty ingres Bp. Zbigniewa ZIELIŃSKIEGO. Uroczystość odbędzie się w naszej katedrze w sobotę 4.03 o godzinie 11.00