Ogłoszenia parafialne 29.01.2023

Dzisiaj w okolicach naszych kościołów będą zbierane ofiary na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bardzo proszę o wsparcie.

1. Od jutra msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godzinie 18.00.
2. W środę podczas mszy świętej w Jamnie odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.
3. W czwartek 02.02 – przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. W tym dniu msze święte będą odprawione o godzinie 16.30 w Jamnie i o godzinie 18.00 w kościele parafialnym. Na Mszę święta proszę przynieść gromnice.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godziny 17.00 w kościele o godzinie 11.00 w kościele parafialnym.
5. Spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00 w kościele parafialnym.
6. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych bardzo proszą o odsprzedanie alb z ubiegłych lat. Chętnych zapraszam do zakrystii.
7. Spotkanie scholi dziecięcej odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00
8. Odwiedziny chorych w sobotę od godziny 9.00
9. Zabawa Karnawałowa organizowana przez ks. Grzegorza odbędzie się w sobotę 11.02 o godzinie 19.00 w świetlicy w Jamnie
10. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
11. Przypominamy, że są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaż przeznaczony jest na budowę kościoła. Od 1.02 będzie aktywny kolejny kod QR. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza.