Ogłoszenia parafialne 22.01.2023

Kochani bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o dniu moich imienin. Bardzo dziękuję za modlitwę i niezliczoną liczbę życzeń. Bóg zapłać za Wasze dobre serca.

1. W tym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską. Pragnę Wam wszystkim podziękować za wspaniałe spotkania. Wierzę, że dla Was, także były to chwile, które podniosły Was na duch i zmobilizowały do jeszcze piękniejszego życia. Bóg zapłać za modlitwy. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
2. Przypominamy, że są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaż przeznaczony jest na budowę kościoła. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza.
3. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 26.01 (czwartek) o godzinie 18.00 w kościele parafialnym.
4. Spotkanie scholi dziecięcej odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00
5. W przyszłą niedzielę w okolicach naszych kościołów będą zbierane ofiary na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bardzo proszę o wsparcie.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.
Plan kolędy