Ogłoszenia parafialne 15.01.2023

1. Zapraszamy dzisiaj na godzinę 17.15 do kościoła parafialnego na koncert kolęd w wykonaniu chórów Pałacu Młodzieży i Centrum Kultury 105 pod dyrekcją Kamila Szafrana.
2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę budowlaną 5080,11 zł oraz 20 €. Bóg zapłać.
3. Są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaż przeznaczony jest na budowę kościoła. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza. Zostało ich jeszcze sporo.
4. Bardzo dziękuję za modlitwy, którymi wspieracie naszą parafię. Dziękuję również za wszelkie wpłaty na konto budowy oraz za ofiary składane podczas kolędy. Przypominamy, o tym, że Msze Święte w dni powszednie stycznia są odprawiane w kościele parafialnym o godzinie 9.00.
5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.