Ogłoszenia parafialne 08.01.2023

Przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego. Niech to święto będzie okazją do wspomnienia i dziękczynienia za nasz chrzest.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na styczeń O błogosławieństwo dla Rodzin odwiedzanych podczas tegorocznej kolędy”.
2. Dzisiejsze ofiary są przeznaczone na dalsze prace przy kościele parafialnym.
3. Są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaż przeznaczony jest na budowę kościoła. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza.
4. W tym roku po kolędzie chodzimy na zaproszenie. Bardzo dziękuję za modlitwy, którymi wspieracie naszą parafię. Dziękuję również za wszelkie wpłaty na konto budowy oraz za ofiary składane podczas kolędy. parafialnym o godzinie 9.00. Przypominamy, o tym, że Msze Święte w dni powszednie stycznia są odprawiane w kościele parafialnym o godzinie 9.00.
5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.
Plan kolędy