Ogłoszenia parafialne 04.12.2022

Przeżywamy dziś II Niedzielę Adwentu Zapraszam wszystkich na roraty do kościoła parafialnego od poniedziałku do piątku na godzinę 6.00. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów, oraz serduszek z dobrymi postanowieniami. Każdego dnia po porannych roratach zapraszamy dzieci na wspólne śniadanie na plebanię. Proszę o zgłaszanie się dorosłych do pomocy. W tym tygodniu podczas rorat będą zbierane ofiary, które są przeznaczone są na bułki i kakao dla dzieci. W kościele w Jamnie roraty będą w środę o godzinie 18.00.

Po mszach świętych są do nabycia świece wigilijne po 10 i 20 złotych oraz opłatki na stół wigilijny. Ofiary z opłatków przeznaczone są na budowę naszego kościoła.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych: W grudniu modlimy się o łaskę pięknego przeżycie czasu Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia.
2. W środę zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.
3. W tym roku po kolędzie będziemy chodzili na zaproszenie. Od dzisiaj można zapisywać się w zakrystii. Można, także wrzucić na tacę kartkę z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem telefonu. Tegoroczna kolęda rozpocznie się po nowym roku.
4. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na prace przy kościele parafialnym.
5. Bóg zapłać za ofiary złożone na WSD. Zebraliśmy 2815 złotych.
6. Zachęcam do zamawiania mszy świętych.
7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.