Ogłoszenia parafialne 23.01.2022

1. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła, które składacie podczas wizyty kolędowej.
2. Kochani bardzo zależy mi, żeby powstały kolejne grupy do sprzątania naszego kościoła. Na ostatnim spotkaniu postanowiliśmy, że nasz kościół będzie co miesiąc (w pierwszy piątek miesiąca o godzinie 19.00) generalnie sprzątany, przy pomocy maszyny myjącej. Dlatego zapraszam do zakrystii również mężczyzn, którzy wzięliby na siebie generalne sprzątania. Bardzo proszę o pomoc.
3. W dniach 28-30.01 odbędą się synodalne rekolekcje o Eucharystii, które poprowadzi Bp. Edward. Zapisy chętnych do 24.01 u pani Teresy Turowskiej.
4. Przypominamy, że są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaz przeznaczony jest na budowę kościoła. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza.
5. Po mszach świętych można się jeszcze zapisać na tegoroczną kolędę uzupełniającą. Kolęda uzupełniająca będzie w poniedziałek i wtorek od godziny 16.00
Bardzo proszę, żeby wizyta kolędowa odbywała się w reżimie sanitarnym. Każdego dnia podczas mszy świętej o godzinie 18.00 będziemy modlić się o błogosławieństwo dla tych rodzin i domów, które nie zdecydowały się przyjąć w tym roku tradycyjnej kolędy. W czasie mszy będzie możliwość złożenia ofiary kolędowej utrzymanie naszych kościołów.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o dniu moich imienin. Bardzo dziękuję za zamówioną Mszę Świętą i modlitwę. Bóg zapłać za Wasze dobre serca.

Przypominam o noszeniu w kościele maseczek higienicznych. Przypominam, także o dezynfekcji rąk.