Ogłoszenia parafialne 16.01.2022

1. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę budowlaną. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 4856,20 zł +5€. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność.
2. W piątek 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci a 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich w modlitwie.
3. Kochani bardzo zależy mi, żeby powstały jeszcze nowe grupy do sprzątania naszego kościoła. Na ostatnim spotkaniu postanowiliśmy również, że nasz kościół co miesiąc w pierwszy piątek miesiąca o godzinie 19.00 będzie generalnie sprzątany, przy pomocy maszyny myjącej. Dlatego zapraszam do zakrystii również mężczyzn, którzy wzięliby na siebie generalne sprzątanie. Bardzo proszę o pomoc.
4. W dniach 28-30.01 odbędą się synodalne rekolekcje o Eucharystii, które poprowadzi Bp. Edward. Zapisy chętnych do 24.01 u pani Teresy Turowskiej.
5. Przypominamy, że są do kupienia nasze parafialne kalendarze po 40 zł. Zysk z ich sprzedaż przeznaczony jest na budowę kościoła. Bardzo Was proszę o kupowanie kalendarza.
6. Po mszach świętych można zapisać się na tegoroczną kolędę uzupełniającą.
7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

Przypominam o noszeniu w kościele maseczek higienicznych. Przypominam, także o dezynfekcji rąk.