Ogłoszenia parafialne 07.11.2021

Przypominam, że przez cały listopad (wg. Dekretu Stolicy Apostolskiej) możemy zyskać odpust zupelny za zmarlych pod zwyklymi warunkami.

1. W naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w następującym porządku: Jamno: niedziela po mszy o 10.00, oraz w środę i czwartek 17.30. W kaplicy modlimy się we wszystkie dni tygodnia o godzinie 18.30 (oprócz niedzieli i środy).
2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Tajemnica na listopad, „O zbawienie wieczne dla dusz czyśćcowych”
3. W czwartek 11.11 obchodzić będziemy 103-cią rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą kochaną Ojczyznę. Niech to będzie dzień radosnego świętowania za dar wolności i pokoju. Zapraszam na Msze Święte za Ojczyznę o godzinie 10.00 w Jamnie oraz o godzinie 11.30 w kaplicy. Przypominam o wywieszeniu flag.
4. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, a także o napisanie Waszego adresu. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.
5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na dalsze prace przy budowie kościoła parafialnego.
6. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

Przypominamy o zachowywaniu obostrzeń sanitarnych

WYPOMINKI JAMNO
NIEDZIELA Północna, Tkacka, Wichrowa, Złota, Widokowa, Południowa, Zefirowa, Łabusz, Srebrna, Koszalińska, Polna Żyzna, Siewna
ŚRODA Jamneńska Kwiatowa Koronkowa, Krótka Szkolna, Kogucia Orlików, Miodowa, Rycerska, Majówkowa, bez nazwy