Ogłoszenia parafialne 10.10.2021

Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych, w kaplicy- od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 w Jamnie. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności na różańcach.

1. Obchodzimy dzisiaj w naszej parafii Dzień Papieski. Po mszach świętych są do nabycia kremówki papieskie po 4 zł. Zysk zostanie przekazany na fundację tysiąclecia tam na stypendia dla zdolnych i ubogich uczniów z małych miejscowości i terenów wiejskich.
2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy Świętej odpustowej w Jamnie. Była to dla mnie wielką radością zobaczyć pełen kościół wiernych. Niech Bóg Wam za to błogosławi.
3. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.
4. W sobotę 14.30 na plebanii odbędzie się spotkanie uczących się gry na gitarze, o godz. 16.00 spotkanie Wspólnoty Dziecięcej EREM
5. Przypominam rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o obecności dzieci na mszach świętych o godzinie 13.00.
6. Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, a także o napisano Waszego adresu. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży.
7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na budowę kościoła.
8. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcamy również do zamawiania intencji mszy świętych.

Przypominamy o zachowywaniu obostrzeń sanitarnych