Ogłoszenia parafialne 03.10.2021

W piątek rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej iw nabożeństwie różańcowym, które w naszej parafii będziemy celebrowali w kaplicy- od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 w Jamnie, Róża Różańcowa zaprasza w każdą środę do kaplicy o godzinie 15.00 na wspólną modlitwę

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na październik „Za wszystkich ochrzczonych aby żyli według Ewangelii”
2. W środę w Jamnie zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.
3. W czwartek 7.10 przeżywać będziemy odpust w kościele w Jamnie. O godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta odpustowa, której przewodniczyć będzie ks. Marek Adamczewski. Podczas tej Mszy zostaną również poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii świętej.
Tego dnia nie ma mszy świętej na Osiedlu Unii Europejskiej.

4. W piątek o godzinie 18.00 w kaplicy mają swoje spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem, młodzi z klas ósmych.
5. Zapraszamy do szkoły gry na gitarze w sobotę o godzinie 14.30 oraz na spotkania EREMU dla dzieci o godzinie 16.00.
6. W ostatnią niedzielę było nas 648 osób, w tym 262 mężczyzn oraz 386 kobiet.
7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na budowę kościoła. W ostatnich dniach zostały wstawione kolejne trzy witraże. Ciągle poszukujemy osób, które chciałyby zasponsorować kolejne witraże.
8. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcamy również do zamawiania intencji mszy świętych.

Przypominamy o zachowywaniu obostrzeń sanitarnych