Ogłoszenia parafialne 26.09.2021

1. Komunikat ks. Biskupa Ordynariusza nt. nominacji bp. Krzysztofa Włodarczyka na ordynariusza bydgoskiego.
2. W piątek rozpocznie się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszej parafii będziemy celebrowali w kaplicy – od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30 oprócz środy. W środę różaniec będziemy odmawiali o 17.30 w Jamnie.
3. W piątek spowiedź święta w kaplicy od godziny 17.00.
4. Zapraszamy do szkoły gry na gitarze w sobotę o godzinie 14.30 oraz na spotkania EREMU dla dzieci o godzinie 16.00.
5. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
6. Dzisiaj w całym kościele odbywa się liczenie wiernych.
7. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
8. achęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Zachęcamy również do zamawiania intencji mszy świętych.