Ogłoszenia parafialne 19.09.2021

„Jeśli ktoś chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich”. Potem wziął dziecko, postawił je przed nimi i rzekł do nich: „Kto jedno z tych dzieci przyjmuje w imię moje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, nie przyjmuje Mnie, lecz Tego, który Mnie posłał”.

1. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią do Komunii Św. w roku 2022 odbędzie się 23.09. o godz. 19.00 w Kaplicy.
2. Bierzmowani klas 1 Szkoły średniej i klas 8 Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami mają swoje spotkanie 24.09. o godz. 18.00 w Kaplicy.
3. Ofiary zbierane w zeszłym tyg. na prace remontowo-budowlane naszego kościoła wyniosły: 4424,98 zł. Za wszelką ofiarność dziękujemy.
4. Triduum z o.Pio w par. Św. Wojciecha Koszalin 20 – 23 września – szczegóły tutaj i na plakacie
5. IX Pielgrzymka Mężczyzn do kolebki chrześcijaństwa i Polskości – Międzyrzecz 25 września – szczegóły tutaj
6. Film Braci Syków – „Wyszyński, zemsta czy przebaczenie” w kinach od 17 września.
7. W sobotę o 14.30 gitara, a o 16.00 ERM
8. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
9. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego – o 175 rocz. Objawień Maryi w La salette; o nowych Wyniesionych na ołtarze Elżbieta Czacka i kard. Stefan Wyszyński; Relacja z pielgrzymki Papieża na Słowację; Codzienna praca pracowników medycznych i wiele innych.