ogłoszenia parafialne 25.07.2021

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA sobota 18.00, niedziela 8.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

1. Po spotkaniu organizacyjnym została podjęta decyzja o terminie tegorocznego Dnia Dziękczynienia. Ostateczny termin to sobota 21.08 W tym roku cały zysk zostanie przeznaczony na posadzkę kościoła parafialnego. Poszukujemy sponsorów na nagrody główne, które będą losowane tego dnia. Poszukujemy, także osób, które mogłyby ofiarować fanty, Kolejne spotkanie organizacyjne z tymi, którzy chcieliby pomóc w tym przedsięwzięciu odbędzie się w najbliższą środę w świetlicy w Jamnie o godzinie 19.00
2. Jutro po wieczornej mszy świętej na placu przy nowym kościele odbędzie się święcenie naszych pojazdów. Podczas poświęcenia będą zbierane ofiary na środki transportu na misjonarzy.
3. Trwają prace naprawcze nad posadzką kościoła. W najbliższym czasie zaczniemy kłaść płytki na podłogę. Dlatego wszystkie msze święte będą odprawiane w kaplicy.
4. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
5. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego.

ogłoszenia parafialne 18.07.2021

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA sobota 18.00, niedziela 8.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę kościoła. Zebraliśmy 4290,62 zł, 7EU, 10$.
2. Trwają prace naprawcze nad posadzką kościoła. W najbliższym czasie zaczniemy kłaść płytki na podłogę. Dlatego wszystkie msze święte będą odprawiane w kaplicy.
3. Odpowiadając na wiele pytań dotyczących tegorocznych dożynek, pragnę poinformować, że planowane są dożynki na 21.08. W tym tygodniu w środę o godzinie 19.00 w świetlicy w Jamnie odbędzie się spotkanie organizacyjne. Bardzo proszę o obecność wszystkich, którzy mogliby pomóc w organizacji tej uroczystości.
5. Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego.