ogłoszenia parafialne 03.07.2021

Bóg chce być blisko nas, pragnie być jedynym ratunkiem dla człowieka. On woła do każdego z nas z Miłością: „Być bliżej ciebie chcę…”.

1. W następnym tygodniu zbierana będzie taca budowlana. Za wszelkie ofiary z serca dziękujemy. Pamiętajmy w modlitwie o dziele budowy, o darczyńcach i ofiarodawcach.
2. Dziś zmiana tajemnic dla Róży Różańcowej, a w środę w Jamnie dla Szwadronu:
W tym miesiącu lipca modlimy się: Papieska intencja: abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi twórcami dialogu i przyjaźni. Diecezjalna intencja: O zdrowie duszy i ciała dla dotkniętych w jakikolwiek sposób epidemią oraz katastrofami burzowymi i zalewowymi.
3. Pamiętajmy!!! że w okresie wakacyjnym. Nie będzie Mszy św. o godzinie 13.00.
4. Dziś jest nowy nr Gościa Niedzielnego.
5. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00
6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech Bóg będzie z wami i niech czuwają nad wami wasi aniołowie.

Zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. Pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia w liturgii świętej. Traktujmy Eucharystię jako szczególny przywilej umocnienia naszej wiary i oddania Bogu czci.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.