Ogłoszenia parafialne 13.06.2021

W każdym człowieku Bóg zasiewa ziarno, które jest najmniejsze ze wszystkich. Boże ziarno rzucone przez Boga w glebę serca ludzkiego, to Słowo Pana, które buduje Królestwo Boże już tutaj na ziemi.
Gromadząc się na sprawowaniu Eucharystii Kościół aktualizuje swoje Królestwo Boże przez wspólne uczestnictwo w słuchaniu słowa samego Boga, które ma moc na nowo wzrastać w ludzkich sercach. Podążajmy przez życie z Bożą mądrością.

1. Dziś zbierana jest taca budowlana za wszelkie ofiary z serca dziękujemy. Pamietajmy w modlitwie o dziele budowy oraz o darczyńcach i ofiarodawcach.
2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Odprawiamy je po każdej mszy świętej godz. 18.00 od poniedziałku do soboty.
3. W minionym tyg. udzielony został sakrament bierzmowania naszej młodzieży, dziękujemy Rodzicom i młodzieży za przygotowanie kościoła, dobre słowo i świadectwo.
4. W sobotę o g. 10.00 w Jamnie spotkanie dzieci przygotowujące się do Pierwszej komunii św., która odbędzie się 5.09.2021
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś jest nowy nr Gościa Niedzielnego. Polecamy.
6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech Bóg będzie z wami i niech czuwają nad wami wasi aniołowie.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje