Ogłoszenia parafialne 06.06.2021

Gościmy dzisiaj wśród nas ks. Radosława Mazura i ks. Tadeusza Ceynowę, którzy głoszą kazania oraz rozprowadzają książkę , która powstała w pierwszą rocznicę śmierci ks Wojciecha Wójtowicza.

1.Dzisiaj zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych. Intencja na czerwiec to: „modlitwa za młodych ludzi, którzy przygotowują się do małżeństwa, aby wzrastali w miłości i wierności”.
2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. Odprawiane codziennie po wieczornych mszach świętych.
3. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży w środę o godzinie 17.00 w nowym kościele.
* Sprzątanie kościoła przed uroczystością w poniedziałek o godzinie 18.40.
* Spowiedź święta we wtorek o godzinie 17.00 w kaplicy.
* Msza święta z nałożeniem krzyża we wtorek o godzinie 18.00.
4. Ze względu na bierzmowanie, środę nie będzie mszy świętej w Jamnie.
5. W czwartek podczas mszy świętej w nowym kościele zostaną poświęcone wianki.
6. W piątek obchodzimy Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Tego dnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00.
7. W sobotę o godzinie 10.00 w Jamnie odbędzie się spotkanie z dziećmi, którzy przeżywać będą komunię świętą 5.09.
8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na budowę kościoła.
9. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.