Ogłoszenia parafialne 30.05.2021

Dzisiaj o godzinie 10.00 w Jamnie i 13.00 w nowym kościele msze święte prymicyjne odprawi ks. Sebastian. Otoczmy go swoimi modlitwami.

1.W poniedziałek w naszej parafii będzie obecny symbol Ducha Świętego. Dlatego zapraszam wszystkich do Jamna na mszę świętą o godzinie 18.00. Zapraszamy w sposób szczególny Rodziny Szensztackie i Wspólnotę Maryjka.
2.Zapraszamy na nabożeństwa majowe i czerwcowe. Odprawiane codziennie po wieczornych mszach świętych.
3. W środę zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu męskiego. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic dla Róż różańcowych.
4. Wielkimi krokami zbliża się uroczystość Bożego Ciała. W tym roku w naszej parafii będą dwie procesje do czterech ołtarzy usytuowanych dookoła kościołów po mszy o godzinie 10.00 i 12.00. Bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych którzy przygotują ołtarze.
W Boże Ciało będą odprawione msze święte o godzinie 8.00 i 12.00 w nowym kościele oraz o godzinie 10.00 w Jamnie.
5. W piątek 04.06 spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 17.00 w nowym kościele.
6. W sobotę 05.06 o godzinie 10.00 w Jamnie odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, którzy przeżywać będą komunię świętą 5 września.
7. W przyszłą niedzielę 06.06 będziemy gościć ks. Radosława Mazura i ks. Tadeusza Ceynowę, którzy wygłoszą kazania oraz będą rozprowadzali książkę, która powstała w pierwszą rocznicę ks Wojciecha Wójtowicza
8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.