Ogłoszenia parafialne 16.05.2021

Obchodzimy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś w sposób szczególny wpatrujemy się w niebo i prosimy o łaskę głębokiej wiary.

1. Bóg zapłać za za ofiary złożone tydzień temu na tacę budowlaną. Zebraliśmy 3.474,51 zł.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Odprawiane codziennie po wieczornych mszach świętych.
3. We wtorek o godzinie 18.00 w kaplicy modlimy się za Wspólnotę „Maryjka”. Zapraszamy.
4. W czwartek o godzinie 18.00 w kaplicy modlimy się w intencji synodu. Zapraszamy w sposób szczególny grupę synodalną.
5. W piątek 21.05 o godzinie 18.00 w kaplicy odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
6. W sobotę w Kołobrzegu odbędą się święcenia kapłańskie. Otoczmy modlitwą diakonów przygotowujących się do tego sakramentu. Wśród nich jest dk. Sebastian, który odbywał w naszej parafii praktykę diakońską. Msze święte prymicyjne już ks. Sebastiana zostaną odprawione za dwa tygodnie o godzinie 10.00 w Jamnie i 13.00 w nowym kościele.
7. W przyszłą niedzielę msz święte na osiedlu Unii Europejskiej będą odprawiane w nowym kościele. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Świętej. Jest sporo wolnych intencji.
8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.