Ogłoszenia parafialne 09.05.2021

Wczoraj przeżywaliśmy Pierwszą Komunię Świętą trzeciej grupy dzieci. Pozostała jeszcze jedna grupa, która swoją uroczystość będzie przeżywała 5.09. Przy tej okazji pragnę podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zaangażowanie, za piękną, chrześcijańską postawę. Dziękuję również za złożoną ofiarę na witraż. Rodzice złożyli 16700 zł. Wierzę, że Wasz witraż będzie Wam przypominał o tych pięknych przeżyciach. Bóg zapłać.

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary zbierane na tacę budowlaną.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które przeżywamy codziennie po wieczornych mszach świętych.
3. W piątek 14.05 o godzinie 18.00 w kaplicy odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla młodzieży z klas ponadgimnazjalnych. Na to spotkanie zapraszam również rodziców młodzieży.
4. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Świętej. Jest sporo wolnych intencji.
5. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje