Ogłoszenia parafialne 04.04.2021

Kochani Parafianie oraz Szanowni Goście!
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom składam najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”.

Pragnę z serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego obchodu Świąt Zmartwychwstania Chrystusa. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Waszą dobroć. BÓG ZAPŁAĆ.

1. W Niedzielę Zmartwychwstania Msze Święte
w Jamnie o godzinie 10.00, w kościele na Osiedlu Unii Europejskiej o godzinie 06.00 rezurekcja oraz o 10.00, 11.30 i 13.00.
W Poniedziałek Wielkanocny: Jamno: 10.00, w kościele na Osiedlu Unii Europejskiej 08.00, 11.30,13.00
W niedzielę i poniedziałek nie ma Mszy Świętej o 18.00 w kaplicy.
2. Skarbonki z jałmużną wielkopostną, proszę składać w tym tygodniu do księży po każdej Mszy Świętej.
3. Komunia Święta: W sobotę w kościele w Jamnie odbędzie się próba dla dzieci przed komunią świętą: o godzinie 10.00 grupa z 2.05,11.30 grupa z 08.05, 13.00 grupa z 01.05. Przypominam, żeby dzieci nauczyły się formuły spowiedzi.
4. Najbliższa niedziela to – zgodnie z wolą Pana Jezusa objawioną świętej siostrze Faustynie – Niedziela Miłosierdzia Bożego.
5. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w środę 7.04 oraz w niedzielę 11.04
6. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom, życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Proszę w kościołach zachowywać wskazane limity. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.