Ogłoszenia parafialne 21.02.2021

1. Okres Wielkiego Postu to czas nawrócenia i pokuty. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pokutnych: w Drodze Krzyżowej odprawianej w piątki o godz. 17.00 w Jamnie i 18.30 w kaplicy oraz w Gorzkich Żalach odprawianych w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.30 w kaplicy. Na Drogi Krzyżowe zapraszam dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pamiętajmy, że Wielki Post jest tak zwanym „czasem zakazanym” dla wszelkich hucznych wesel, zabaw i dyskotek. Powstrzymajmy się też w tym świętym okresie pokuty od picia napojów alkoholowych.
2. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiar na budowę kościoła. Zebraliśmy 3717,33 zł.
3. W sobotę w kaplicy odbędzie się mierzenie alb: chłopcy godzina 14.30, dziewczynki 15.30
W sobotę o godzinie 19.15w kościele w Jamnie odbędzie się obowiązkowe spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
4. Zachęcamy do uczestniczenia w spotkaniach online w piątek o godzinie 20.00 (grupa Echo Słowa) oraz w sobotę o godzinie 16.00 (Wspólnota EREM)
5. Komunikat dot. Zbiórki ofiar na drzwi do kościoła – Szczegóły.
6. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Pamiętajmy, także o czytaniu prasy katolickiej. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.

Przypominam o obowiązku zachowania dystansu społecznego i o zakrywanie ust oraz nosa. Podczas przyjmowania Komunii Świętej proszę ustawić się w dwóch rzędach, po prawej stronie księdza ustawiają się Ci, którzy przyjmują Komunię do ust. Po lewej stronie księdza Ci, którzy przyjmują Komunię na rękę. Bardzo proszę o zachowywanie porządku.