Ogłoszenia parafialne 27.12.2020

Trwamy w radosnym okresie Bożego Narodzenia. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznych świąt. Pamiętajmy, że rodzenie się Boga nie zależy od dat kalendarza. Zależy od ludzkiego serca gotowego kochać według bożej nauki.
Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny. Prośmy Boga o opiekę nad naszymi rodzinami.

1. We czwartek 31.12 podczas specjalnego nabożeństwa dziękczynno-przebłagalnego podziękujemy Bogu – Dobremu Ojcu za miniony czas, za dobro, którego doznaliśmy. Przeprosimy też Boga za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo dla nas, naszych rodzin i naszej Ojczyzny na nowy rok 2021.
Jamno – Msza Święta na zakończenie roku – godzina 16.30
Kaplica – 17.30 nabożeństwo dziękczynno-błagalne, 18.00 Msza Święta.

2. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz pierwszy dzień Nowego Roku 2021. Msze Święte w Nowy Rok będą odprawione o godzinie: w kaplicy 11.30, 13.00 , w Jamnie o godzinie 10.00. W tym dniu nie będzie Mszy o 08.00 i 18.00

3. Jest do kupienia nasz parafialny kalendarz na nowy rok 2021. Cena 40 zł. Zysk przeznaczony jest na dokończenie dachu w powstającym kościele. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.