Ogłoszenia parafialne 29.11.2020

Rozpoczęliśmy nowy okres liturgiczny Adwent, wzmocnijmy swoją czujność i przygotujmy swoje serca na święta Bożego narodzenia.
Modlimy się dziś o powołania do naszego seminarium oraz wspieramy je materialnie. dziękujemy za wygłoszone słowo Dk. Sebastianowi, który po mszy świętej przy wyjściu bedzie zbierał ofiary.
Obowiązuje nas dyspensa do 27.12. od uczestnictwa we Mszy św. – szczegóły biskupa tutaj. Pamiętajmy o maseczkach i limitach osób w naszych budynkach sakralnych: 20 osób w kaplicy, w kościele w Jamnie 45 osób)

1. Dziękujemy za wasze serce i wszelkie ofiary jakie składacie na tace oraz na konto naszej parafii. Prosimy o modlitwę o wsparcie dzieła budowy kościoła Matki Teresy z Kalkuty.

2. Spowiedź pierwszopiątkowa 4.12. o godz. 17.00 w kaplicy.

3. Koronka do Bożego miłosierdzia codziennie o 20.00 módlmy o ustanie pandemii, o miłosierdzie dla nas i świata całego.

4. Gość niedzielny przy wyjściu z kościoła, dzisiaj jest artykuł o naszej grupie eremowskiej.

5. Świece na stół wigilijny: duża 20 zł; mała 10 zł oraz poświęcone opłatki dla naszych domów, wszelkie ofiary przeznaczone są na nasz kościół.

6. W kaplicy roraty o g. 18.00 pon/wt/czw/pt, w Jamnie zaś Msza św. roratnia w środę.

7. Modlimy się za państwa Lubockich, których ostatnio spotkało nieszczęście i staramy się im pomóc jako jedna wielka rodzina.
Prosimy o wpłaty na konto
zrzutka.pl – link, lub konto parafialne z dopiskiem: POMOC DLA POGORZELCÓW – szczegóły.