Ogłoszenia parafialne 22.11.2020

Obchodzimy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent a wraz z nim nowy rok liturgiczny. Ze względu na pandemię w tym roku nie będzie rorat o godzinie 6.00.
Przypominam, że w kaplicy podczas mszy świętej może przebywać 20 osób, natomiast w kościele w Jamnie 45 osób. Komunię świętą proszę przyjmować tylko na rękę!
Ze względu na bardzo trudną sytuację epidemiologiczną ks. Biskup udzielił dyspensy do końca listopada od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Na ten czas odwołujemy również wszystkie spotkania formacyjne w parafii.

1. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryka z WSD, który po Mszach Świętych będzie zbierał ofiary do puszki na utrzymanie seminarium.

2. Zapraszam na wypominki, które będą odprawiane w następującym porządku: w kaplicy codziennie oprócz (niedzieli i środy) o godzinie 17.30 w Jamnie: niedziela po mszy o 09.30, oraz w poniedziałek i środę 17.30.

3. Wczoraj nasz organista Wojciech obchodził 50 te urodziny. Otoczmy zacnego jubilata naszymi modlitwami.

4. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Są wolne intencje mszalne, zachęcam do zamawiania.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje