Ogłoszenia parafialne 15.11.2020

W kaplicy podczas mszy świętej może przebywać 20 osób, natomiast w kościele w Jamnie 45 osób. Komunię świętą proszę przyjmować tylko na rękę!
Ze względu na bardzo trudną sytuację epidemiologiczną ks. Biskup udzielił dyspensy do końca listopada od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Na ten czas odwołujemy również wszystkie spotkania formacyjne w parafii.

1. Przypominam Wam Kochani o obowiązku modlitwy za swoich zmarłych. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy wspominkowej do kaplicy codziennie oprócz (niedzieli i środy) o godzinie 17.30 oraz w tym tygodniu w niedzielę o godzinie 09.30 i w środę 17.30 do Jamna . Zostały wyłożone koperty z kartkami na wypominki. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży. Do tej pory wpłynęło bardzo niewiele wypominek
Decyzją papieża Franciszka odpust zupełny możemy zdobywać przez cały listopad.


2. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę budowlaną. Zebraliśmy 1230 zł. Zwracam się z prośbą również do wszystkich parafian o wpłacanie na konto parafialne ofiar na budowę naszego kościoła.

3. W sobotę 21.11 nasz organista Wojciech będzie obchodził 50 te urodziny. Otoczmy zacnego jubilata naszymi modlitwami.

4. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Są wolne intencje mszalne, zachęcam do zamawiania.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje