Ogłoszenia parafialne 11.10.2020

Ze względu na bardzo trudną sytuację epidemiologiczną w Koszalinie i gwałtowny przyrost zakażeń oraz spodziewając się jeszcze trudniejszej sytuacji, pragnę stanowczo przypomnieć o obowiązku noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, a więc także w kaplicach i kościołach. Osoby, które nie mogą nosić maseczek ze względu na stan zdrowia proszę aby przychodziły w przyłbicach lub uczestniczyły we mszy świętej stojąc poza kościołem. Przypominam o utrzymywaniu dystansu oraz o konieczności dezynfekowania dłoni. Komunię świętą proszę przyjmować tylko na rękę!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy: w kaplicy każdego dnia o godzinie 17.30 oraz w niedzielę o godzinie 07.30. W kościele w Jamnie modlimy się w środę, czwartek i piątek o godzinie 17.30

1. Dzisiaj zbierane są ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać za Waszą hojność.

2. W piątek o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży z pierwszych klas szkół średnich.

3. Zachęcam dziś do kupowania pysznych kremówek.

4. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Są wolne intencje mszalne, zachęcam do zamawiania.

Trwa głosowanie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego 2021. W tym roku znajduje się projekt związany z wyglądem naszego osiedla. Chodzi o stworzenie parku na naszym osiedlu. Prosimy o głosowanie na projekt nr 17.
Zachęcamy również do głosowania na projekt placu zabaw zwanego Julkowiskiem w Jamnie.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje