Ogłoszenia parafialne 27.09.2020

W poniedziałek 28.09 o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej.

1. Obecnie zbieramy pieniądze na zakup i wykonanie ołtarza głównego. Osoby, które mogą pomóc proszę, także o wpłaty na konto budowy z dopiskiem „ofiara na zakup ołtarza głównego”.

2. W sobotę 3 X planujemy wyjazd EREMU i innych dzieci z naszej parafii do Dąbkowic nad morzem.

3. W czwartek 1 X rozpocznie się miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy: w kaplicy każdego dnia o godzinie 17.30 oraz w niedzielę o godzinie 07.30. W kościele w Jamnie modlimy się w środę, czwartek i piątek o godzinie 17.30

4.W piątek, spowiedź pierwszopiątkowa w kaplicy od godziny 16.00

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

7. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Są wolne intencje mszalne, zachęcam do zamawiania.

Rozpoczęło się głosowanie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego 2021. W tym roku znajduje się projekt związany z wyglądem naszego osiedla. Chodzi o stworzenie parku na naszym osiedlu. Prosimy o głosowanie na projekt nr 17.

Ze względu na coraz trudniejszą sytuację epidemiologiczną w Koszalinie i gwałtowny przyrost zakażeń oraz spodziewając się jeszcze trudniejszej sytuacji, pragnę stanowczo przypomnieć o obowiązku noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, a więc także w kaplicach i kościołach. Osoby, które nie mogą nosić maseczek ze względu na stan zdrowia proszę aby przychodziły w przyłbicach lub uczestniczyły we mszy świętej stojąc poza kościołem. Przypominam o utrzymywaniu dystansu oraz o konieczności dezynfekowania dłoni.
Komunię świętą proszę przyjmować na rękę.