Ogłoszenia parafialne 13.09.2020

Dzisiaj w kościele w Jamnie o godzinie 11.00 odprawiamy Pierwszą Komunię Świętą. Msza święta z godziny 10.00 w Jamnie będzie odprawiona o godzinie 09.00

1. Dzisiaj jest zbierana taca budowlana. Obecnie zbieramy pieniądze na zakup i wykonanie ołtarza głównego. Osoby, które mogą pomóc proszę, także o wpłaty na konto budowy z dopiskiem „ofiara na zakup ołtarza głównego”.

2. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano. Jednocześnie dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

3. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

4. Po raz kolejny proszę o zgłaszanie się do mnie nowych osób, które pomogłyby w utrzymaniu czystości w kościele w Jamnie oraz w kaplicy.

5. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego. Są wolne intencje mszalne, zachęcam do zamawiania.

6. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 w Jamnie odbędzie się koncert organowy (ostatni w tym roku). Gorąco zapraszamy

Ze względu na coraz trudniejszą sytuację epidemiologiczną w Koszalinie i gwałtowny przyrost zakażeń oraz spodziewając się jeszcze trudniejszej sytuacji, pragnę stanowczo przypomnieć o obowiązku noszenia maseczek w obiektach zamkniętych, a więc także w kaplicach i kościołach. Osoby, które nie mogą nosić maseczek ze względu na stan zdrowia proszę aby przychodziły w przyłbicach lub uczestniczyły we mszy świętej stojąc poza kościołem. Przypominam o utrzymywaniu dystansu oraz o konieczności dezynfekowania dłoni.
Komunię świętą proszę przyjmować na rękę.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje