Ogłoszenia parafialne 12.07.2020

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

1. Dzisiaj zbierane są ofiary na budowę kościoła. Bardzo dziękuję za Waszą hojność.

2. W środku kościoła dalej trwają prace przy ociepleniu sufitu. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie finansowe i modlitewne.

3. Kochani. Wielkim moim marzeniem było przywrócenie odpowiedniej rangi i pokazanie światu piękna naszego kościoła w Jamnie. Udało się to w sposób wyjątkowy. Obecnie wchodzimy w następny etap pokazywania światu wyjątkowości tego miejsca. W tym roku nasz kościół został dołączony do 54 MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ORGANOWEGO. W związku z tym zapraszam wszystkich na dzisiejszy koncert, który rozpocznie się o godzinie 19.00 w Jamnie. Wystąpią dla nas: Marek Vrabel – organy (Słowacja), Katarzyna Dondalska – sopran, Jakub Chrenowicz – dyrygent wraz z Orkiestrą Filharmonii Koszalińskiej. Wstęp wolny. Po koncercie będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na dalsze prace przy naszym zabytku.

4. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych w dni powszednie.

5. Przypominam o codziennym odmawianiu Koronki do Miłosierdzia Bożego o godzinie 20.00.

6. Zachęcam do kupowania Gościa Niedzielnego.


ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna        Intencje