Ogłoszenia parafialne 22.09.2019

W poniedziałek 23.09 odbędzie o godzinie 18.30 w kaplicy odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do komunii świętej.

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które są w całości przeznaczone na budowę kościoła.

2. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

3. Dziękuję bardzo za modlitwę, którą otaczaliście nas podczas pielgrzymki. Dziękuję pielgrzymom za wytrwałość i wspaniałe świadectwo wiary. Niech Bóg Wam błogosławi.

4. Są do nabycia książki p. Stanisława Schreuder pt. Miłość ponad wszystko. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na nasze koszalińskie hospicjum oraz na Dom Miłosierdzia. Cena to co najmniej 25 zł.

5. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

6. Dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

7. Przypominam wszystkim, którzy wyjeżdżają z dziećmi do Dąbkowic, że wyjazd jest w piątek 27.09 o godzinie 17.00 sprzed kaplicy.

8. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.