Ogłoszenia parafialne 08.09.2019


W poniedziałek rozpoczął się nowy rok szkolny. Otoczmy szczerą modlitwą wszystkie dzieci i młodzież oraz ich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkół. Dzisiaj o godzinie 10.00 i 13.00 zostaną poświęcone tornistry.

1. Dzisiaj p. Stanisława Schreuder będzie sprzedawała swoją książkę pt. Miłość ponad wszystko. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na nasze koszalińskie hospicjum oraz na Dom Miłosierdzia. Cena to co najmniej 25 zł.

2. Taca budowlana będzie zbierana w niedzielę 22.09.

3. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie.

4. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

5. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Uroczystej Mszy Świętej Odpustowej. Z całego serca dziękuję za piękne udekorowanie kaplicy oraz za zorganizowanie uroczystej kolacji dla zaproszonych księży.

6. Wielkimi krokami zbliża się nasz wyjazd na pielgrzymkę do Włoch. Przypominam, że wyjeżdżamy w najbliższy czwartek 12.09 po mszy świętej o godzinie 18.00. Proszę o uzupełnienie zaległych wpłat. Przypominam o dodatkowych ubezpieczeniach oraz o wyrobieniu karty EKUZ. Autobusy będą podstawione przy kaplicy od godziny 17.30. Wszystkich pozostających prosimy o modlitwę.

7. W poniedziałek 23.09 odbędzie o godzinie 18.30 w kaplicy odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do komunii świętej.

8. Dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

9. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna