Ogłoszenia parafialne 11.08.2019

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00


Po ostatnim spotkaniu organizacyjnym została podjęta decyzja o zmianie terminu tegorocznego Dnia Dziękczynienia. Ostateczny termin to sobota 24.08.2019 r. W tym roku cały zysk zostanie przeznaczony na zakup dachówek dla kościoła parafialnego, który budujemy na Osiedlu Unii Europejskiej. Poszukujemy sponsorów na nagrody główne, które będą losowane tego dnia podczas wspólnej zabawy. Poszukujemy, także osób, które mogłyby ofiarować fanty. Kolejne spotkanie organizacyjne z tymi, którzy chcieliby pomóc w tym przedsięwzięciu odbędzie się 12.08 w świetlicy w Jamnie o godzinie 19.00 …
Chciałbym również prosić dzieci do konkursu … na najpiękniejszego chochoła … konkurs odbędzie się w internecie.

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę budowlaną. Bardzo dziękuję tym, którzy wpłacają pieniądze na konto parafialne.

2. Zapraszamy w każdą środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie. W tym tygodniu po tej Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.

3. W czwartek 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na liturgię do kościoła proszę przynieście ze sobą bukiety ziół, kwiatów i warzyw. Msze Święte w naszej parafii będą odprawiane o godzinie: 08:00 w kaplicy, 10:00 w Jamnie i 11.30 w kaplicy. Tego dnia odbędzie się diecezjalna pielgrzymka rodzin na Górę Chełmską. Msza Święta koncelebrowana rozpocznie się o godz. 12.00. Tradycyjny festyn rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci i rodzin rozpocznie się po Eucharystii. Osoby, które chciałyby pójść na Górę Chełmską na pieszo gromadzą się przy kaplicy o godzinie 10.00. W tym roku pielgrzymka jest w intencji chorych.

4. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano. Jednocześnie dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

5. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

6. Życzymy pięknego tygodnia i wspaniałych wakacyjnych przygód. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Jarosław KRYLIK


Strona główna