Ogłoszenia parafialne 04.08.2019

MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

Po ostatnim spotkaniu organizacyjnym została podjęta decyzja o zmianie terminu tegorocznego Dnia Dziękczynienia. Ostateczny termin to sobota 24.08.2019 r. W tym roku cały zysk zostanie przeznaczony na zakup dachówek dla kościoła parafialnego, który budujemy na Osiedlu Unii Europejskiej. Poszukujemy sponsorów na nagrody główne, które będą losowane tego dnia podczas wspólnej zabawy. Poszukujemy, także osób, które mogłyby ofiarować fanty. Kolejne spotkanie organizacyjne z tymi, którzy chcieliby pomóc w tym przedsięwzięciu odbędzie się 12.08 w świetlicy w Jamnie o godzinie 19.00 …
Chciałbym również prosić dzieci do konkursu … na najpiękniejszego chochoła … konkurs odbędzie się w internecie.

1. Zapraszamy w każdą środę na Mszę Świętą o godzinie 18.00, która odprawiana jest w Jamnie. W tym tygodniu po tej Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.

2. We wtorek świętujemy Przemienienie Pańskie.

3. Proszę o przynoszenie kwiatów do kaplicy w piątek ok. 18.00, w Jamnie w sobotę rano. Jednocześnie dziękuję tym, którzy pamiętali w tym tygodniu o przynoszeniu kwiatów.

4. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na budowę kościoła.

5. Jest do nabycia nasz parafialny kalendarz na rok 2020 – jest to cegiełka na budowę kościoła. Cena 40 zł.

6. Życzymy pięknego tygodnia i wspaniałych wakacyjnych przygód. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.