Ogłoszenia parafialne 30.06.2019

Bardzo dziękuję za pamięć o moich urodzinach. Dziękuję za piękne słowa i wszelkie okazy życzliwości.

1. We wszystkie niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 13.00 w kaplicy.
W zamian przez całe wakacje będzie dodatkowa Msza Święta w kaplicy w sobotę o godzinie 18.00 odprawiana jako niedzielna.
MSZE ŚWIĘTE NIEDZIELNE W OKRESIE WAKACYJNYM:
KAPLICA-sobota 18.00, niedziela 08.00, 11.30, 18.00,
JAMNO 10.00

2. W środę po wieczornej Mszy Świętej odprawianej w Jamnie odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych dla Szwadronu Męskiego.

3. Spowiedź pierwszopiątkowa będzie w kaplicy od godziny 16.30. Zapraszamy, także dzieci pierwszokomunijne.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

5. Są wolne intencje mszalne, także w niedzielę. Zainteresowanych zpraszam po mszy świętej do zakrystii.

6. Życzymy pięknego tygodnia i wspaniałych wakacyjnych przygód. Zachęcam do kupowania i czytania Gościa Niedzielnego.