Ogłoszenia parafialne 02.06.2019

Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Prośmy Boga abyśmy naszą codziennością zasługiwali na niebo.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

2. W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca budowlana.

3. W naszej parafii nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

4. Ze względu na bardzo małą liczbę chętnych do pomocy na ostatnim spotkaniu, ponownie i serdecznie zapraszam chętnych do pomocy przy organizacji Uroczystości Bożego Ciała. Dodatkowe spotkanie odbędzie się za tydzień w poniedziałek 10.06 o godzinie 19.00 w świetlicy w Jamnie. Bardzo proszę o obecność, także rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do komunii świętej.

5. Zapraszam młodzieży, która przystąpi w tym roku do bierzmowania na spotkanie w czwartek o godzinie 18.00. Obecność obowiązkowa.

6. W sobotę 8.06 odbędą się uroczystości związane z 28 rocznicą poświęcenia sanktuarium przez Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10.00. Msza święta sprawowana przez Bp. Edwarda Dajczaka rozpocznie się o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich a zwłaszcza wspólnotę „Maryjka”

7. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się od 12.09 – 21.09. Koszt 1200 zł oraz 260 €. Okazało się, że jest jeszcze 17 miejsc wolnych.

8. Życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.