Ogłoszenia parafialne 26.05.2019

Obchodzimy dzisiaj Dzień Matki. Pamiętajmy o modlitwie i złożeniu życzeń swoim mamom.
Dzisiaj o godzinie 13.00 w kaplicy zostanie odprawiona msza rocznicowa. Proszę aby na tej mszy świętej były tylko osoby związane z dziećmi rocznicowymi.
Również dzisiaj w kaplicy o 20.30 odprawimy Apel Pielgrzyma. Gorąco zapraszamy.

1. Został ostatni tydzień maja. W naszej parafii nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

2. Jutro o godzinie 19.00 w świetlicy w Jamnie odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące obchodu Uroczystości Bożego Ciała. Bardzo poroszę o obecność.

3. Zapraszam młodzież, która przystąpi w tym roku do bierzmowania na spotkanie w czwartek o godzinie 18.00. Obecność obowiązkowa.

4. Zapraszam młodzież z klas ósmych i trzecich gimnazjalnych, na spotkanie w piątek o godzinie 18.00. Obecność obowiązkowa.

5. Sprzedajemy dzisiaj jamneńskie rogaliki. Zysk przeznaczony jest na renowację kościoła w Jamnie. Smacznego.

6. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się od 12.09 – 21.09. Koszt 1200 zł oraz 260 €.

7. Życzę na nadchodzący tydzień wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego.