Ogłoszenia parafialne 11.11.2018

Dzisiaj obchodzimy 100- tną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą kochaną Ojczyznę. Niech to będzie dzień radosnego świętowania za dar wolności i pokój. Zapraszam na Mszę Świętą za Ojczyznę o godzinie 16.00 do świetlicy w Jamnie. Podczas tej mszy towarzyszyć nam będzie Orkiestra Wojska Polskiego. Po mszy odbędzie się koncert niepodległościowy wraz z pokazem musztry żołnierskiej. Gorąco zapraszamy.

1. W całym kościele trwa modlitwa za zmarłych. Można zabierać koperty z wypominkami. Bardzo proszę o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych. Koperty z wypominkami proszę składać na tacę lub bezpośrednio do księży. W naszej parafii za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić w następującym porządku:
Jamno: niedziela 09.30, środa 18.30 (kaplica), czwartek 17.00 (świetlica)
Kaplica: we wszystkie dni tygodnia o godzinie 18.30 (oprócz niedzieli i środy)

2. Dzisiaj zbierana jest taca budowlana. Bóg zapłać za ofiary.

3. Za tydzień 18.11 gościć będziemy kleryków WSD, którzy po mszach świętych będzie zbierał ofiary na rzecz seminarium.

4. W czwartek 15.11 o godzinie 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie formacyjne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania z młodzieżą ponadgimnazjalną. Zapraszamy.

5. W sobotę o godzinie 16.00 na plebanii odbędzie się zbiórka ministrantów. Zapraszamy chłopców.

6. W sobotę o godzinie 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie z członkami Wspólnoty Maryjka.

7. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego. Dziękuję za każdą życzliwość i okazaną dobroć. Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego tygodnia.

8. Zbiórka osób, które od jutra będą zbierały ofiary na remont kościoła w Jamnie, odbędzie się jutro po spotkaniu niepodległościowym w Jamnie.

Dzisiaj nie odbędzie się spotkanie wszystkich grających i śpiewających